O nas
Działalność prospołeczna

DZIAŁALNOŚĆ PROSPOŁECZNA


Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. pomaga i wspiera Ukrainę przekazując pomoc finansową pozarządowej organizacji „Polska Akcja Humanitarna” (www.pah.org.pl).
Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim naszym pracownikom za ich zaangażowanie i determinację w niesieniu pomocy w tych trudnych dla nas wszystkich czasach.

Wyrażamy naszą solidarność dla obywateli Ukrainy, w tym dla naszych ukraińskich Koleżanek i Kolegów pracujących dla nas i dla naszych firm podwykonawczych.

Zarząd
Modzelewski & Rodek Sp. z o.o.

 

 

W styczniu 2008r. nasza firma została członkiem Fundacji Korporacyjnej Odpowiedzialności Społecznej (Foundation for Corporate Social Responsibility) i otrzymała nagrodę od Fundacji – Złoty Medal Uznania jako firma odpowiedzialna społecznie. Fundacja zachęca swoich członków do społecznej odpowiedzialności, wspiera ich w osiąganiu sukcesu rynkowego z poszanowaniem wartości etycznych, społeczeństwa i środowiska naturalnego oraz z empatią w stosunku do ludzi będących w potrzebie.

Firma Modzelewski & Rodek bierze charytatywnie udział w przeprowadzanych pracach budowlanych na rzecz instytucji bezpośrednio pomagających dzieciom.